17.05.2017

Gwiazdy europejskiego futbolu rozbłysną w Gdyni!

Wielkie piłkarskie emocje coraz bliżej! Już 16 czerwca startuje Turniej Finałowy Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 Polska 2017. Gdynia Miasto Gospodarz zaprasza na mecze reprezentacji Hiszpanii, Portugalii i Macedonii. Na Stadionie Miejskim będziemy podziwiać gwiazdy największych europejskich klubów, m.in.: Realu Madryt, FC Barcelona, AC Milan, FC Porto, czy Arsenalu Londyn. Bilety, już od 15 złotych, dostępne są na u21poland.kupbilet.pl.

 KOPALNIA DIAMENTÓW

Mistrzostwa Europy UEFA EURO U21 to druga pod względem rangi, tuż po mistrzostwach seniorów, impreza piłkarska w Europie. W przeszłości rozgrywki wyłoniły takie gwiazdy, jak m.in.: Zinedine’a Zidane’a, Luisa Figo, Raula, czy Franka Lamparda. Czas na kolejne odkrycia!

 GRUPA BAŁKAŃSKO-IBERYJSKA

Na mogącym pomieścić ponad 15 000 kibiców Stadionie Miejskim w Gdyni rywalizować będą drużyny grupy B: Portugalia, Hiszpania i Macedonia.

 BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY

Otwarta sprzedaż biletów na mecze Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 Polska 2017 wystartowała 21 lutego 2017 roku i prowadzona jest za pośrednictwem strony internetowej bilety.u21poland.com. Na 21 spotkań turnieju udostępniono łącznie ok. 330 tysięcy wejściówek w dwóch kategoriach, których ceny zaczynają się już od 15 złotych. Jedna osoba może zakupić maksymalnie osiem biletów na każde spotkanie mistrzostw. Obowiązuje zasada: „kto pierwszy, ten lepszy”.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI