DARIUSZ BANASZEK: NAJLEPSZE MISTRZOSTWA W HISTORII

27.06.2017

Prezes Polskiego Związku Kolarskiego Dariusz Banaszek podsumowuje zakończone właśnie mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym rozegrane w Gdyni i Krokowej. Zachęcamy do przeczytania wywiadu.

MARKA FIAT PARTNEREM MISTRZOSTW POLSKI

26.06.2017

Adrian Kurek (CCC Sprandi Polkowice) i Karolina Karasiewicz (TKK Pacific Nestle Fitness) zostali mistrzami Polski w wyścigu ze startu wspólnego. Złote medale w jeździe indywidualnej na czas wywalczyli Michał Kwiatkowski (Team Sky) i Katarzyna Pawłowska (Boels Dolmans). Mistrzostwa Polski zostały rozegrane w Krokowej i Gdyni, a kolarzom na trasie towarzyszyła marka Fiat w roli partnera dostawcy samochodów przeznaczonych dla obsługi sędziowskiej i do celów organizacyjnych Mistrzostw.

ADRIAN KUREK KOLARSKIM MISTRZEM POLSKI

25.06.2017

Adrian Kurek (CCC Sprandi Polkowice) wygrał wyścig elity ze startu wspólnego i zdobył w Gdyni złoty medal mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym. Srebro wywalczył Marek Rutkiewicz (Wibatech 7R Fuji), a brąz Emanuel Piaskowy (Team Hurom).

WYŚCIG ELITY Z TRANSMISJĄ W TVP 3

24.06.2017

Niedzielny wyścig elity mężczyzn w Gdyni rozgrywany w ramach mistrzostw Polski będzie transmitowany z użyciem śmigłowców i motocykli z kamerami w TVP 3.

ZŁOTO W WYŚCIGU ELITY KOBIET DLA KAROLINY KARASIEWICZ

24.06.2017

Karolina Karasiewicz została mistrzynią Polski elity kobiet w kolarstwie szosowym. Zawodniczka TKK Pacific Nestle Fitness wygrała w Gdyni wyścig ze startu wspólnego wyprzedzając Monikę Brzeźną (MAT Atom Deweloper) i Annę Plichtę (WM3 Pro Cycling).

SZYMON TRACZ NAJLEPSZY WŚRÓD ORLIKÓW

24.06.2017

Szymon Tracz (Wibatech 7R Fuji) zdobył złoty medal mistrzostw Polski w wyścigu ze startu wspólnego w kategorii orlików. Drugie miejsce wywalczył Damian Sławek (GKS Cartusia), a trzecie zajął Tobiasz Pawlak (KK Tarnovia Tarnowo Podgórne.

KROKOWA NA MEDAL

24.06.2017

Michał Kwiatkowski i Katarzyna Pawłowska byli największymi zwycięzcami pierwszych dni kolarskich mistrzostw Polski. Ale równie wielkim wygranym była Gmina Krokowa, która przyczyniła się do stworzenia wspaniałego sportowego święta.

ADAM KUŚ MISTRZEM POLSKI JUNIORÓW

22.06.2017

Adam Kuś (MLKS Wieluń) zdobył w Krokowej złoty medal kolarskich mistrzostw Polski w wyścigu ze startu wspólnego juniorów. Liczącą 143,5 kilometra trasę kolarz MLKS Wieluń pokonał w czasie 3:36:24.

DRUGIE ZŁOTO JASKULSKIEJ

22.06.2017

Marta Jaskulska po raz drugi wspięła się na najwyższy stopień podium kolarskich mistrzostw Polski. Dzień po triumfie w jeździe indywidualnej na czas zawodniczka Nowatexu Ziemia Darłowska wygrała w Krokowej wyścig ze startu wspólnego juniorek.

PIERWSZE MEDALE MISTRZOSTW POLSKI ROZDANE

21.06.2017

Za nami pierwszy dzień mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym Krokowa/Gdynia 2017. W środę Michał Kwiatkowski i Katarzyna Pawłowska zdobyli tytuły w jeździe indywidualnej na czas w kategorii elity. “Kwiato” znokautował najgroźniejszych rywali. Na trasie w Krokowej o długości 39,6 km uzyskał czas 49,92. O 1:15 wyprzedził Marcina Białobłockiego (CCC Sprandi), trzeci był Maciej Bodnar (Bora Hansgrohe).

« Poprzednia , 1 , 2 , 3 , 4 , Następna »