NOCNY BIEG ŚWIĘTOJAŃSKI W GDYNI

25.05.2017

Gdynia to nie tylko doskonałe miejsce do jazdy na rowerze, o czym świadczą Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym, które odbędą się już za miesiąc w tym mieście. To także bieganie na najwyższym poziomie, nie tylko za dnia ale nawet w nocy. I co najważniejsze - z bardzo cennymi nagrodami

KONFERENCJA PRASOWA PRZED MISTRZOSTWAMI POLSKI W KOLARSTWIE SZOSOWYM 2017

24.05.2017

To będzie impreza pod każdym kątem wyjątkowa. Trasy z zapierającymi dech w piersiach widokami, miejscowości, w których już na pierwszy rzut oka widać dokonały klimat dla kolarstwa, wreszcie rywalizacja na najwyższym poziomie, w której wezmą udział brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro, mistrz świata z Ponferrady, czwarty zawodnik ubiegłorocznych mistrzostw świata w Doha i jedna z najlepszych pań ścigających się na rowerach.

WRACA PRO LIGA!

19.05.2017

Znany z przeszłości cykl punktowania wyścigów szosowych PRO LIGA – reaktywowany. W programie tegorocznej rywalizacji znalazły się wszystkie wyścigi wpisane do kalendarza Międzynarodowej Unii Kolarskiej oraz Mistrzostwa Polski.

Gwiazdy europejskiego futbolu rozbłysną w Gdyni!

17.05.2017

Wielkie piłkarskie emocje coraz bliżej! Już 16 czerwca startuje Turniej Finałowy Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 Polska 2017. Gdynia Miasto Gospodarz zaprasza na mecze reprezentacji Hiszpanii, Portugalii i Macedonii. Na Stadionie Miejskim będziemy podziwiać gwiazdy największych europejskich klubów, m.in.: Realu Madryt, FC Barcelona, AC Milan, FC Porto, czy Arsenalu Londyn. Bilety, już od 15 złotych, dostępne są na u21poland.kupbilet.pl.

KIERUNEK GDYNIA...I KROKOWA

05.04.2017

To będzie pięć dni spod znaku rywalizacji i gwiazd światowego peletonu. Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym 2017 odbędą się w dniach 21-25 czerwca na malowniczych trasach Pomorza Gdańskiego. Rywalizacja w jeździe indywidualnej na czas wszystkich kategorii, a także wyścigi ze startu wspólnego juniorek i juniorów rozegrane zostaną w Krokowej, orliczki, orlicy, wreszcie elita kobiet i mężczyzn bój o medale rozstrzygną na ulicach Gdyni.

RAFAŁ MAJKA MISTRZEM POLSKI

26.06.2016

Rafał Majka (Tinkoff) wygrał wyścig elity ze startu wspólnego w Świdnicy i zdobył pierwszy w karierze tytuł mistrza Polski. Srebrny medal wywalczył Marek Rutkiewicz (Wibatech Fuji), który na metę wjechał tuż za Majką. Trzecie miejsce zajął Sylwester Janiszewski (Wibatech Fuji).

NIEWIADOMA ZGARNIA CAŁĄ PULĘ

25.06.2016

Katarzyna Niewiadoma (Rabobank Liv Woman Cycling Team) wygrała wyścig ze startu wspólnego podczas mistrzostw Polski rozgrywanych w Świdnicy. Tym samym zdobyła tytuł mistrzyni Polski w elicie oraz w kategorii U-23.

PALUTA OBRONIŁ TYTUŁ MISTRZA POLSKI

25.06.2016

Michał Paluta obronił tytuł mistrza Polski orlików w wyścigu ze startu wspólnego w Świdnicy. Kolarz CCC Sprandi Polkowice wyprzedził o ponad półtorej minuty Piotra Konwę (TC Chrobry Scott Głogów). Trzecie miejsce zajął Piotr Brożyna (CCC Sprandi Polkowice)

ZŁOTO DLA SZYMONA KRAWCZYKA

25.06.2016

Szymon Krawczyk triumfował w wyścigu ze startu wspólnego juniorów podczas mistrzostw Polski w Świdnicy. Kolarz KTK Kalisz o sekundę wyprzedził Szymona Tracza (WLKS Krakus bbc Czaja) i o ponad półtorej minuty Mateusza Kostańskiego (KLTC Konin)