Kontakt

herb Lang Team


Lang Team Sp. z o.o.
ul. Pachnąca 81
02-792 Warszawa
Tel. + 48 22 649 24 91 lub 96
fax. + 48 22 649 24 98
kontakt@langteam.com.pl

sekretariat@langteam.com.pl

 

 

 

 

Czesław Lang - Dyrektor Generalny sekretariat@langteam.com.pl
Agata Lang - Z-ca Dyr. Generalnego agata.lang@langteam.com.pl
Adam Siluta - Prezes, Dyrektor Marketingu adam.siluta@langteam.com.pl
Beata Siluta - Z-ca Dyr. Marketingu beata.siluta@langteam.com.pl
Elżbieta Lang - Dyr. ds. Mediów e.lang@langteam.com.pl
Joy Olech - Z-ca Dyr. ds. Mediów joy.olech@langteam.com.pl
Piotr Tokarski - Rzecznik prasowy piotr.tokarski@langteam.com.pl, 601 973 680 
Michał Zieliński - Specjalista ds. marketingu m.zielinski@langteam.com.pl
Lech Piasecki - Sprawy organizacyjne lech.piasecki@langteam.com.pl
Justyna Kisiel - Sprawy organizacyjne justyna.kisiel@langteam.com.pl
Anna Winogrońska - Dyrektor ds. zakwaterowania hotele@langteam.com.pl
Izabela Zawadzka - Główna Księgowa finanse1@langteam.com.pl
Katarzyna Komorowska - Księgowa finanse2@langteam.com.pl
Anna Jagiełło - Księgowa finanse3@langteam.com.pl
Janusz Siluta - Szef nadzoru technicznego siluta_janusz@interia.pl
Dariusz Maląg – Spiker dariusz.malag@langteam.com.pl 
Janusz Stejblis - Sędzia koordynator janusz.es@wp.pl

 

 

 

 

 

 

 

KS ŚLĘŻA SOBÓTKA MTB Team
ul. Chopina 92 55-050 Sobótka
wpisanym do Krajowego Rejestru Sądowego Stowarzyszeń pod numerem KRS 000332160

kks_sleza@op.pl






Przemysław BEDNAREK 
Prezes KS Ślęża Sobótka
697 707 504

   dyrektor Mistrzostw Polski

Elżbieta MIKOŁAJCZAK
Sekretarz DZKol
665 072 655

  Koordynator biura zawodów, kontakt z sędziami, zgłoszenia, wyniki

Karolina BEDNAREK
533 750 822

  Koordynator organizacyjny, wyniki, dekoracje 
Piotr PAWŁOWSKI
792 636 401
  Koordynator zabezpieczenia trasy wyścigu
Krzysztof RADECKI
697 151 449
  Zabezpieczenie techniczne wyścigu wozy, trasa, oprawa wizualna